Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 29.maijs   Vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 14.decembris  


Raunā atklāj jaunu Tūrisma informācijas punktu

Cēsis, 13.12.05.

 

  

Rīt, 14.decembrī Raunā, Cēsu ielā 12, plkst. 10:00 tiks atklāts Tūrisma informācijas punkts, kas piedāvās apmeklētājiem informatīvos materiālus gan par Raunu un tās apkārtni, gan par citām tūristu iecienītām vietām Vidzemes reģionā un Latvijā.

 

Raunas Tūrisma Informācijas punktā neatņemama sastāvdaļa būs arī dažādas kartes. To skaitā Vidzemes Vēstures un tūrisma centra oktobrī izdotās novadu kartes par Raunu, Piebalgu, Pārgauju un Līgatni, kurās apkopota jaunākā informācija par apskates objektiem, maršrutiem, naktsmītnēm un citiem tūrisma pakalpojumiem attiecīgajos novados. Sekojot līdzi detalizēti izstrādātai kartei ar apzīmējumiem, tūristam ir iespēja izveidot pašam savu ceļojuma maršrutu, apmeklējot un iepazīstot sev interesējošās vietas.

 

Kartes izdotas ar Eiropas Kopienas finansiālu atbalstu projekta „Baltijas apmeklētāju centri LAT” ietvaros ar mērķi veicināt tūrisma attīstību arī ārpus Cēsu pilsētas robežām, apliecinot, ka viss rajons ir bagāts ar ievērojamiem dabas objektiem un unikālu kultūrvēsturisko mantojumu.

 

Tūrisma informācijas punkta iekārtojums (divi datoru komplekti, krēsli, galds un informatīvo materiālu stendi) tapis pateicoties arī Eiropas kopienas finansiālam atbalstam divos projektos: iepriekš minētājā Vidzemes Vēstures un tūrisma centra koordinētajā projektā „Baltijas apmeklētāju centri LAT” un Vidzemes Attīstības aģentūras projektā „Trīs stīgas Vidzemē”.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Jolanta Solovjeva

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Attīstības un komunikāciju nodaļas vadītāja

Tālr.: 41 27755

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv