Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2007.gada 14.decembris  


Šodien Cēsīs Labdarības akcija „Ziemassvētku karavāna”

No šī gada 20.novembra līdz 7.decembrim visos 42 „Rimi” veikalos visā Latvijā izliktas sarkanas labdarības akcijas „Ziemassvētku karavāna” dāvanu vākšanas kastes, kurā aicinām visus labos cilvēkus likt dāvanas Latvijas daudzbērnu ģimeņu bērniem.

 

Jau par tradīciju kļuvusī „Ziemassvētku karavāna” (notiek astoto gadu), ko šogad „Coca-Cola HBC Latvia” organizē kopā ar „Rimi” veikalu tīklu un saldumu ražotāju „Laima” aicina Rīgas, Daugavpils, Ventspils, Liepājas, Jelgavas, Jēkabpils, Madonas, Cēsu, Rēzeknes, Saldus, Talsu, Kuldīgas, Jūrmalas, Dobeles, Bauskas un Tukuma iedzīvotājus un viesus atbalstīt ģimeni kā dzīvotspējīgas sabiedrības „pamatakmeni”.

 

„Ziemassvētku karavānas” rīkotāji aicina daudzbērnu ģimenēm domātajās dāvanās likt noderīgas lietas sportam, aktīvajam dzīvesveidam, zīmēšanai vai rokdarbiem, galda spēles vai jaunas bērnu grāmatas. Akcijas sarkanās dāvanu kastes tiks izvietotas arī dažās valsts iestādēs, vēstniecībās un akcijas atbalstītāju, organizatoru birojos.

 

Pilns „Ziemassvētku karavāna” kastu atrašanās saraksts:

1)     visos 42 „Rimi” veikalos visā Latvijā (Rīga, Daugavpils, Ventspils, Liepāja, Jelgava, Jēkabpils, Madona, Rēzekne, Saldus, Talsi, Kuldīga, Jūrmala, Dobele, Bauska, Tukums),

2)     SIA „Coca-Cola HBC Latvia” birojā (Ulbrokas iela 40, Rīga),

3)     SIA „Rimi Baltic” birojā (A.Deglava iela 161, Rīga),

4)     A/S „Laima” birojos (Sporta iela 2 un Miera iela 22, Rīga),

5)     A/S „Laima” veikalā (Vecrīgā, Smilšu iela 8),

6)     LTV ēkas foajē (Zaķusalas krastmala 3, Rīga),

7)     Saeimā (Jēkaba iela 11, Rīga),

8)     „Dienas Bizness” redakcijā (Tērbatas iela 30, Rīga).

 

Cēsnieki dāvanas var atstāt Cēsu pašvaldības Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā, Bērzaines ielā 18 – adresēt Ivitai Puķītei (64127740).

 

Cēsis Ziemassvētku karavāna apciemos 14.decembri (ap plkst. 18:00) un piedalīsies pilsētas egles iedegšanas pasākumā, kā arī ciemosies pie Cēsu daudzbērnu ģimenēm!

 

„Ziemassvētku karavāna” pēdējos gadus apdāvina tieši ģimenes, kur ir 3 un vairāk bērni, jo tās ir lielisks apliecinājums tam, ka bērni ir vērtība un dzīvesprieks, enerģija un optimisms ir rodami sevī un savos līdzcilvēkos. Decembra sākumā savāktās dāvanas ar 3 krāšņām Ziemassvētku karavānas automašīnām Ziemassvētku vecītis un rūķi vedīs pie daudzbērnu ģimenēm (precīzāks maršrutu – nedaudz vēlāk).

 

„Ziemassvētku karavāna” 2007.gadā ir kopā ar „Laima”, „Rimi”, Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienību, „Vesti Sevodna”, t/c „Mols” un „Dienas Bizness”.

 

„Ziemassvētku karavāna” Latvijā tā tiek rīkota kopš 1999.gada. „Ziemassvētku karavānas” rīkotāji ar šīs akcijas palīdzību vēlas pievērst vēl lielāku sabiedrības uzmanību ģimenes lomai un nozīmei mūsdienu sabiedrībā.

 

Papildus informācija:

Sanita Heinsberga, Ziemassvētku karavānas koordinatore

Tālr.: 7109912, 2 9660153, E-pasts: sanita.heinsberga@cchbc.com

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv