Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.decembris  


14. decembrī Cēsu Sv. Jāņa baznīcā koncerts - Veni Emmanuel

14. decembrī, trešajā Adventa svētdienā plkst.17.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā notiks koncerts ''Veni Emmanuel ''.

 

Koncerta programmu veidojusi ērģelniece Lelde Krastiņa sadarbībā ar mūziķiem Evitu Zālīti – Raitumu (soprāns), Elitu Ezermali ( flauta), Cēsu Pils kori un diriģenti Mariku Austrumu. Izvēlētā mūzika aptver laiku no renesanses līdz mūsdienām. ''Veni Emmanuel '' (Ak, nāci ,Dievs pie mums) ir viens no pazīstamākajiem Adventa laika dziedājumiem. Koncertā tas skanēs gan mūsdienīgā versijā korim, ērģelēm, gan arī sākotnējā 15.gs. skanējumā. Arī klausītāji tiks aicināti dziedāt kopā ar kori un solistiem, programmiņās būs notis un vārdi.

 

Šis koncerts piedāvā iespēju īpašajā Adventa laikā atbrīvoties no ikdienas steigas un rūpēm, ieklausīties domās, sirdī. Mūziķi aicina kopīgi sajust un pārdzīvot mūzikas spēku, kas dod gaismu, mieru un paļāvību mūsu dvēselēm.

 

Koncertu atbalsta Cēsu pilsētas dome.

 

Informāciju  sagatavoja draudzes lietvede I.GerdēnaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv