Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 14.decembris  


Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra rīko Ziemassvētku pasākumus

 

Cik nemanot, cik ātri skrien laiks! Vēl nesen saules stari sildīja mūsu plecus, bet nu zemi klāj baltas sniega pārslas. Nav nekā siltāka un skaistāka par baltu tikko uzsnigušu sniegu, un tas liek mums nojaust - tuvojas Ziemassvētku laiks. Laiks, kad gaisā virmo miers, gaišas domas, un dāvināšanas prieks silda mūsu sirdis.

 

Tuvojoties gada visaukstākajam laikam un vissirsnīgākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” ieplānojusi vairākus pasākumus, uz kuriem aicinātas dažādas iedzīvotāju grupas.

 

Pirmais Ziemassvētku pasākums plānots 15.decembrī sociālajā jomā strādājošo nevalstisko organizāciju vadītājiem.

 

18.decembrī paredzēts Ziemassvētku pasākums ar sirdi priecējošu priekšnesumu un nelielu svētku gardumu galdu Aprūpes mājās biroja klientiem, personiskajiem asistentiem un viņu pakalpojuma saņēmējiem kā arī naktspatversmes klientiem.

 

19. decembrī, sadarbībā ar Cēsu novada jauniešu domi,  Cēsu 2. pamatskolu un  A/S „Cēsu alu” bērnus invalīdus un viņu vecākus, daudzbērnu ģimenes, sociālā riska ģimenes, kā arī ārpusģimenes aprūpē esošos bērnus priecēs Ziemassvētku koncerts un sirsnīgas dāvanas.

 

21. un 22.decembrī, Aģentūras  darbinieki un Cēsu novada domes deputāti apciemos pensionārus, kuri sasnieguši 80 un vairāk gadu un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, Cēsu novada pilsētas teritorijā, lai pasniegtu nelielas dāvaniņas Ziemassvētku noskaņai.

 

Aģentūra visiem Cēsu novada iedzīvotājiem novēl gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un visu cerību piepildījumus Jaunajā gadā!

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone    
Cēsu pašvaldības aģentūras
"Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūra"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t.  +37164127749 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv