Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 14.decembris  


Palīdzēsim ratiņbasketbolistiem sagatavoties Eiropas čempionātam

Lai sagādātu jaunam komandas biedram nepieciešamo speciāli pielāgoto ratiņkrēslu, Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācija piedalās Labiedarbi.lv projektu konkursā. Ja federācijai izdosies iegūt nepieciešamo finansējumu, tiks iegādāts viens speciāli spēlētājam pielāgots ratiņkrēsls kādam no jaunajiem, perspektīvajiem ratiņbasketbolistiem.

Ratiņbasketbols ir populārākais komandu sporta veids cilvēkiem ar kustību traucējumiem visā pasaulē. Arī Latvijā, jau kopš 2004.gada, spēlē ratiņbasketbolu. Katru gadu tiek organizēts vietējais Latvijas ratiņbasketbola čempionāts, kurā piedalās vietējās ratiņbasketbola komandas. Latvijai ir sava ratiņbasketbola izlase, kas vairākus gadus pārstāv mūsu valsti dažādos starptautiskos turnīros un Eiropas čempionātā C divīzijā. Līdz šim, lielākais sasniegums ir 3.vieta Eiropas čempionātā, kas tika organizēts 2009.gada jūlijā Cēsīs, Latvijā.

Projekta pieteikumā viens no Latvijas ratiņbasketbola kustības aizsācējiem cēsnieks Aigars Miklāvs rakstīja: „2011. gada jūlijā, mūsu kaimiņi lietuvieši, ņemot vērā mūsu pieredzi, ir pieteikušies Eiropas čempionāta rīkošanai Kauņā. Jau tagad mūsu izlases puiši aktīvi gatavojās nākamā gada čempionātam, komandas mērķis iegūt 1.-2. vietu, lai jau 2012.gadā startētu Eiropas čempionātā "B" divīzijā, un tā soli pa solītim līdz Paraolimpiskajām spēlēm. Ratiņbasketbols attīstās, arvien vairāk jaunu spēlētāju pievienojas komandām un mums ir nepieciešams papildināt "mūsu arsenālu".”

Projekta „Uz riteņiem ar basketbola bumbu” īstenošanai ir nepieciešams 2000 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens Cēsus vai kaimiņu novada iedzīvotājs, vai idejas atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://goo.gl/vin3H) un draugiem.lv (http://goo.gl/sbbmh). Pašlaik projekts ar 4966 balsu lielu atbalstu atrodas 1. vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz 30. decembrim (ieskaitot). Balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos.

Plašāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

Informāciju sagatavoja:

 

Elīna Sprūde-Nesenberga

Labiedarbi.lv projekta asistente

Tālrunis: 66051666 vai

            28805384

E-pasts: Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv