Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 14.decembris  


Sniegs apgrūtina atkritumu savākšanu

Uzsnigusī sniega kārta jau neļauj ZAAO pilnvērtīgi veikt savu darbu, jo aizputinātie ceļi apgrūtina vai atsevišķās vietās pilnībā liedz ZAAO transportam piekļūt atkritumu konteineriem, lai tos iztukšotu. Ceļu stāvokļa dēļ ir iespējama situācija, kad klientiem netiek nodrošināta konteinera iztukšošana atkritumu izvešanas kalendārā norādītajā dienā.

„Esam sazinājušies ar to pašvaldību darbiniekiem, kurās atkritumu izvešana ir paredzēta tuvākajās dienās, lai transports, kurš tiks norīkots ceļu tīrīšanai varētu iespēju robežās iztīrīt arī tos ceļus, pa kuriem ir jāpārvietojas ZAAO automašīnām, lai iztukšotu klientu konteinerus” stāsta Mārtiņš Vīgants ZAAO klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs.

ZAAO aicina arī savus klientus būt atsaucīgiem, novērtēt reālo piebraucamā ceļa stāvokli un informēt par to ZAAO, zvanot pa tālruni 64281250, lai atteiktu konteinera tukšošanu un vienotos ar dispečeru par citu konteinera tukšošanas dienu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

      Ieva Tabūne

      SIA ZAAO mārketinga daļas vadītāja

      Tālr. 64281250

      Mob. tālr. 29160484

 E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv