Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.decembris  


Z(in)OO centrā notikusi Eko diena!

 

 

SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) sadarbībā ar Cēsu Bērnu Zinātnes Centru Z(in)OO aizvadītajā sestdienā, 10. decembrī, rīkoja Eko dienu. Kaut arī laikapstākļi nelutināja, tas nebija atturējis dažus drosmīgos no zinātnes centra apmeklējuma. Trīs aktīvi klasesbiedri no Cēsīm ieklausījās ZAAO speciālistu stāstītajā par dabas resursu taupīšanu un atkritumu šķirošanu. Bērni izmantoja iespēju izmēģināt savas zināšanas Eko somas pareizā piepildīšanā. Darbošanās rezultāti parādīja, ka kopā vēl daudz jāmācās, lai videi draudzīga rīcība ikvienam kļūtu par ikdienas paradumu.

 

EKO soma ir ZAAO pakalpojums ērtākai atkritumu šķirošanai. Tas tiek piedāvāts privātmāju iedzīvotājiem Valmierā, Cēsīs, Limbažos un Valkā, Rūjienā, Mazsalacā Alojā, Staicelē, Salacgrīvā, Ainažos, Strenčos un Smiltenē. Pilsētnieku ieguvums ir iespēja atkritumus šķirot un ērti uzglabāt mājās, taupot dabas resursus un personīgos līdzekļus, jo ZAAO EKO somu tukšo bez maksas. Iegūtajiem šķirotajiem atkritumiem kā otrreizējām izejvielām ir augstāka kvalitāte un tie tiek pārstrādāti Latvijā.

 

ZAAO ir pašvaldību dibināta komercsabiedrība, kas pašvaldību uzdevumā sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ziemeļvidzemes reģionā, un jau vairāk kā desmit gadus darbojas sabiedrības vides izglītošanas jomā ar mērķi veicināt apkārtējās vides kvalitātes uzlabošanu.

 

Attēlā: Eko dienas apmeklētāji uzzināja daudz noderīga par dabas resursu taupīšanu un atkritumu šķirošanu.

Foto: Jānis Šatrovskis

 

Sagatavoja: Laura Jegorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītājas vietniece

t.29334469

    

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv