Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 15.janvāris  


Barikāžu atceres pasākumi Cēsīs

20.janvārī, plkst. 17:00 Cēsu Izstāžu namā uz tikšanos un vakara sarunām aicināti tie, kas piedalījās barikāžu notikumos un tos atceras, kā arī tie, kas vēlas uzzināt par to dienu notikumiem un emocijām.

Barikāžu atceres pasākumā piedalīsies cēsnieks Guntis Pūliņš, viens no pirmajiem Latvijas Nacionālās Neatkarības Kustības (LNNK) pārstāvjiem Latvijā. G.Pūliņš vadīja Cēsu „šūniņu” un pārstāvēja cēsniekus LNNK valdē Rīgā. Pārdomās dalīsies arī LNNK kustības pārstāvis Gunārs Vīķelis un tagadējais LNNK/TB priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš .

Kā ik gadu uz diskusijām mudinās Ivars Prauliņš, tā laika viens no Tautas frontes aktīvistiem un barikāžu dalībnieku koordinatoriem.

 

Ieeja – bezmaksas.

 

 

Šajā dienā, pieminot un godinot drosmīgos 1991.gada barikāžu aizstāvjus, Cēsu pilsētas centrā, Vienības laukumā visas dienas garumā degs ugunskurs.

 

 

 

 

Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs

Tālr. 64121815,mob. tālr. 26542116

E-pasts: ieva.malceniece@cesis.lv 

www.vvtc.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv