Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 15.februāris  


Cēsīs izdos brošūru par kokaugu vērtībām

Cēsu dome izdos brošūru „Vērtīgākie Cēsu  kokaugi un to nozīme pilsētvides  ekoloģiskā stāvokļa uzlabošanā”.

 

Cēsu pilsētas dome ir saņēmusi Vides aizsardzības fonda administrācijas apstiprinājumu par projekta „Brošūras „Vērtīgākie  Cēsu  kokaugi un to nozīme pilsētvides   ekoloģiskā stāvokļa uzlabošanā” izdošana” finansiālu atbalstu LVL  2849 apmērā.

 

Kopš 2002.gada Cēsu pilsētā pastiprināti ir pievērsta uzmanība apstādījumu aizsardzībai un kopšanai - veikta pilnīga Cēsu pilsētas kokaugu inventarizācija, identificētas alejas, noteikts to aizsardzības statuss. Paralēli šim darbam pakāpeniski tiek veikti pasākumi sabiedrības vides apziņas paaugstināšanai. Lai popularizētu paveikto sabiedrībā un Cēsu pieredzi koku kopšanā pārņemtu citas Latvijas pašvaldības, tika nolemts sagatavot un izdot speciālu izdevumu, kura mērķis ir informēt sabiedrību par apstādījumu nozīmi pilsētvides ekoloģiskā stāvokļa uzlabošanā,  par kokaugu vērtībām tieši Cēsu pilsētā un rosināt iedzīvotājus  rūpēties par  publiskajiem un privātajiem apstādījumiem, sniegt noderīgu informāciju par optimālu apstādījumu  kopšanu.

Brošūras autors būs Andris Zvirgzds, profesors, bioloģijas zinātņu doktors. To izdos uz Cēsu 800 gadi, šā gada jūlija mēnesī. 

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv