Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 15.februāris  


Gulbenes jaunsargi Cēsīs iepazīsies ar instruktoru apmācību

 

Ceturtdien, 16.februārī un piektdien, 17.februārī 90 Gulbenes rajona jaunsargi viesosies Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā, Cēsīs un iepazīsies NBS instruktoru apmācības sistēmu.

Vizītes laikā jaunsargiem būs iespēja iepazīties ar NBS Instruktoru skolas uzdevumiem, mācību kursiem un tradīcijām, apmeklēt skolas muzeju un noskatīties NBS Rekrutēšanas un atlases centra un valsts aģentūras „Tēvijas sargs” veidoto video filmu par dienestu armijā „Sekojot mērķim”.

Šī būs pirmā Gulbenes jauniešu vizīte NBS Instruktoru skolā. Līdz šim kopš 2001.gada NBS Instruktoru skolai ir bijusi regulāra sadarbība ar Cēsu un Valmieras pilsētu un rajonu skolām. Vizīšu laikā skolēnu uzmanību visvairāk saista karavīru ekipējums, ieroči un militārais autotransports. Instruktoru skolas personāls skolēnu ekskursijas organizē izmantojot interaktīvās metodes, ļaujot uzlaikot karavīru ekipējumu un lietot maskēšanās līdzekļus.

Šāda veida viesošanās NBS Instruktoru skolā veicina jaunatnes patriotisko audzināšanu un sabiedrības izpratni par armijas ikdienu un darba specifiku. Bez tam skolas personālam tā ir iespēja gūt pieredzi darbā ar dažādām auditorijām.

 

Informāciju sagatavojusi:
virsleitnante Ieva Karlsberga
NBS Instruktoru skolas
Ārējo sakaru un preses virsniece
Tālrunis: 4101437, mob. 6197157
E-pasts: ieva.karlsberga@mil.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv