Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 4.jūnijs   Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 15.februāris  


Vidzemes plānošanas reģiona teritorijas plānojuma 2.redakcijas dokumenta projekta un vides pārskata sabiedrisko apspriešanu

Vidzemes plānošanas reģiona padome ir novedusi sabiedriskai apspriešanai Vidzemes teritorijas plānojuma un vides pārskata projektu. Sabiedriskā apspriešana ir noteikta 8 nedēļas līdz 2006.gada 22.februārim.

Plānošanas reģiona teritorijas plānojumam ir četras sadaļas: plānošanas reģiona telpiskās struktūras apraksts, plānošanas reģiona telpiskās attīstības perspektīva, teritorijas plānojuma vadlīnijas un pārskats par teritorijas plānojuma izstrādi. Plānošanas reģiona teritorijas plānojums attiecas uz visu plānošanas reģiona teritoriju (Madonas, Gulbenes, Alūksnes, Valkas, Valmieras un Cēsu rajoniem) un tajā ir noteiktas plānošanas reģiona teritorijas attīstības iespējas, virzieni un ierobežojumi.

Aicinām Cēsu pilsētas iedzīvotājus un uzņēmējus izteikt savu viedokli par Vidzemes teritorijas plānojuma un vides pārskata projektu.

Ar Vidzemes plānošanas reģiona teritorijas plānojuma 2.redakcijas dokumenta un vides pārskata projektu iespējams iepazīties un iesniegt atsauksmes līdz 2006.gada 22.februārim katru darba dienu no plkst. 10 līdz 16 Bērzaines ielā 5, Cēsīs, Cēsu rajona padomes telpās.

Vidzemes plānošanas reģiona teritorijas plānojuma 2.redakcijas dokumenta un vides pārskata projektu sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks 2006.gada 7.februārī Valkā, Beverīnas ielā 3, zālē, no plkst. 11 līdz 15.

Rakstiskās atsauksmes ar norādi „Priekšlikumi Vidzemes plānošanas reģiona teritorijas plānojuma 2.redkacijai un/vai vides pārskatam”  var iesniegt vai sūtīt uz adresi – nodibinājums Vidzemes attīstības aģentūra, Valmiera, Lāčplēša iela 1, LV-4201 vai arī uz e-pastu: Valmieras.birojs@vaa.lv.

Priekšlikumu iesniedzējiem jānorāda: fiziskām personām – vārds, uzvārds, adrese, priekšlikuma sastādīšanas datums; juridiskām personām – nosaukums, adrese, kontaktpersona un priekšlikuma sastādīšanas datums.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv