Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.februāris  


Izsludināts projektu konkurss Nevalstisko organizāciju aktivitāšu atbalstam

Cēsu pašvaldības Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra līdz 28. februārim aicina Nevalstiskās organizācijas, kas apvieno sociāli mazaizsargātās iedzīvotāju grupas vai sniedz tām palīdzību Cēsu pilsētā, piedalīties projektu konkursā, kurā aktivitāšu līdzfinansējumam iespējams iegūt līdz 500 LVL.

 

 

Konkursa mērķis ir iesaistīt nevalstiskās organizācijas Cēsu iedzīvotājiem nepieciešamo sociālo pakalpojumu ieviešanā un sniegšanā, tādejādi veicinot sociālās labklājības līmeņa paaugstināšanos un veidot Cēsu pilsētā daudzveidīgāku sociālo pakalpojumu sniegšanu un attīstību.

 

Projektu konkursa pirmā kārtā sagatavotie projekti jāiesniedz līdz 28.februārim un jāīsteno līdz 2008.gada 15.decembrim.

 

Pieteikumus izvērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvs noteikts projektu konkursa Nolikumā.

 

Šis ir pirmais gads, kad nevalstiskajām organizācijām līdzfinansējums tiek piešķirts projektu konkursa veidā.

 

Konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapu var saņemt „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā” (Bērzaines 16) 2.stāvā, 7.kabinetā vai Cēsu pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv.

 

Atbildes uz projekta gatavošanas laikā radušiem jautājumiem Jums sniegs Aģentūras direktore Iveta Sietiņsone pa tālruni: 64127740 vai pieņemšanas laikos trešdienās no 15:00-18:00, 1.kabinetā.

 

 

Otrā projektu konkursa kārta plānota š.g. jūlijā.

 

Konkursa nolikums

Pieteikuma forma

Realizēto projektu atskaites


 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv