Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.februāris  


Aicina pietiekties Lielās Talkas brīvprātīgos palīgus

 

         

Kustības „Lielā Talka” organizatori sadarbībā ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā vēlas aicināt Latvijas iedzīvotājus kļūt par Lielās Talkas brīvprātīgiem palīgiem un 30.aprīlī sniegt savu palīdzīgo roku ikvienam Talkas koordinatoram ikvienā pašvaldībā.

 

Akcijas ideja: laikā no 1. līdz 27.martam aicinām  Latvijas iedzīvotājus kļūt par Lielās Talkas brīvprātīgajiem palīgiem 30.aprīlī ikvienā Latvijas novadā un pilsētā. Ikviens interesents Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv reģistrē savu dalību un interaktīvā kartē atzīmē sev ērtāko novadu/pilsētu, kurā 30.aprīlī vēlas būt par palīgu Lielās Talkas koordinatoram pašvaldībā. Aprīļa pirmajā nedēļā saraksts ar brīvprātīgajiem, kuri reģistrējušies attiecīgajā novadā/ pilsētā, tiek nodots pašvaldības Lielās Talkas koordinatoram, un viņš attiecīgi aicina savus brīvprātīgos piedalīties Talkas organizēšanā - Talkas instrukciju un afišu izplatīšanā; maisu dalīšanā talkas norises vietās; talcinieku sagaidīšanā un instruēšanā talkas vietās; atrakciju organizēšanā talkas vietās, kā arī nodrošinātu cita veida nepieciešamo palīdzību koordinatoram.

 

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā šo akciju atbalsta, nodrošinot Talkas brīvprātīgajiem akcijas T-kreklus.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv