Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.februāris  


Aicinām pieteikties gidu kursiem klātienē

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Atraktīvākajiem, labākajiem kursu beidzējiem tiks piedāvāts aktīvs un radošs darbs vēsturiskā vidē, kas ietver iespēju vadīt ekskursijas Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā, Cēsu Pils kompleksā, pilsētā, kā arī iespēja iesaistīties teatralizētās programmās un citos aģentūras rīkotajos pasākumos. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodas (krievu, vācu) zināšanas un augsta atbildības sajūta.

 

Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Āraišu muzejparku, Cēsu pilsētas vēsturi, arhitektūru, Cēsu viduslaiku un Jauno pili. Lieliska iespēja uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, apgūt gidu darba pieredzi.

 

Kursi notiks klātienē no 21.februāra līdz maijam. Kursu ietvaros dalībnieki apgūs ne tikai vēsturiskās zināšanas, bet arī tiks iepazīstināti ar gidu uzvedības ābeci - runas kultūra, sevis pasniegšanu publikas priekšā. Nodarbības vadīs Cēsu Vēstures un mākslas muzeja speciālisti Gundars Kalniņš, Vija Rozentāle un Tālis Pumpuriņš, Dace Cepurīte, Evita Muceniece, arheoloģe Zigrīda Apala, viduslaiku programmu veidotāja Ieva Kalniņa – Matute, un vēsturnieks Daumants Vasmanis. Kursu noslēgumā paredzēts eksāmeni – ekskursiju vadīšana pa vecpilsētu, Cēsu Pils kompleksu un Āraišu arheoloģisko muzejparku.

 

Gidu kursus organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar Āraišu arheoloģisko muzejparku, kas ir viens no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja sastāvdaļām.

 

Interesenti laipni gaidīti uz pirmo nodarbību 21.februārī, plkst.16:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9). Sīkāka informācija par kursiem: Ieva Kalniņa, ieva.cesis@inbox.lv, pa tālruni 26339342

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv