Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.februāris  


Šogad Lielā talka notiks 21.aprīlī un tās galvenais akcents būs ūdenstilpņu sakopšana.

 

  Trešdien 15.februārī Cēsu novada pašvaldībā notika apsprieda par veicamajiem darbiem, lai sagatavotos Lielajai talkai. Šogad talkas koordinatora pienākumus veiks novada pašvaldības Ainavu arhitekte Dace Laiva. Viņa informēja, ka šogad talkā lielāka uzmanība tiks pievērsta ūdenstilpņu attīrīšanai, tāpēc savlaicīgi jāsāk apzināt vietas mūsu upēm, strautiņiem, avotiem, dīķiem bagātajā novada, kur visvairāk nepieciešams talcinieku darbs. Tā pat kā pērn, Lielās talkas atkritumu maisi būs īpaši marķēti, lai nodrošinātu to raitāku nogādi atkritumu poligonos.

  Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors Andris Mihaļovs, atzina, ka iedzīvotāji ir atsaucīgi un aktīvi piedalās Lielajā talkā, tāpēc rūpīgi jāapseko un jāizvēlas talkas vietas, lai visiem būtu ko darīt un būtu gandarījums par paveikto.

  Savus ieteikumus un pieteikumus Lielajai talkai Cēsu novadā šogad stāstiet vai sūtiet Ainavu arhitektei Dacei Laivai telefons 64127538, e-pasts dace.laiva@dome.cesis.lv

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv