Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.februāris  


Cēsu radošo kolektīvu panākumi un aktualitātes

No tradicionālā skolēnu jaunrades deju konkursa „Mēs un deja” ar slavas lauriem ir atgriezies Cēsu Kultūras un Tūrisma centra deju kolektīvs „Randiņš”.

 

Kā pastāstīja kolektīva vadītāja Sandra Jonaite, 7.- 9.klašu grupā abas viņas piedāvātās dejas ieguvušas godalgotas vietas. Deja „Tuj, tuje” II vieta un deja „Paskat polka” III vieta.

 

No tuvākajiem kaimiņiem, piedalījās arī deju kolektīvs no Priekuļiem „Tūgadiņš”(vadītājs Mārtiņš Jurciņš).

 

 Kolektīvu aktivitātes.

 

16.februārī  Cēsu koru apriņķa virsvadītājs Mārtiņš Klišāns aicina visus korus uz pirmo kopmēģinājumu, gatavojoties Vidzemes Dziesmu svētkiem.

 

17.februārī „Randiņš” 7.-9.klašu sastāvs un Tautas deju ansambļa „Raitais solis” jauniešu sastāvs, brauc uz koncertu Balvu novada Kubulu pagastā.

 

Cēsu Tautas teātris pēc rosīga janvāra izrāžu cikla „Ziemas pasakas Cēsu pilī” turpina priecēt skatītājus. Sadarbībā ar Cēsu Centrālo bibliotēku, 15.februārī, Cēsu tautas teātra aktieri atvērs grāmatu „Skolas Līze”, un ieskatīsies topošās grāmatas par Andreja Pumpura sievu Edi lappusēs. Bet 26.februārī teātris ar muzikālo dzejas uzvedumu „Uz kurieni visi tā steidzas?’’ (Runča Franča jaunie piedzīvojumi) startēs amatierteātru Vidzemes zonas skatē Limbažos.

 

Jauktais koris „Vidzeme” 24.februārī muzikāli iekrāsos Cēsu Centrālās bibliotēkas organizēto Ināras Kaceres dzejas vakaru „Kad dullums nepāriet...”.

 

Sīkāka informācija par radošo kolektīvu aktivitātēm: Kadrija Mičule, tālr.64122537,29343960; e-pasts: kadrija.micule@cesis.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv