Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.februāris  


Atgādinām, ka daudzbērnu ģimenēm Cēsu novadā ir iespēja saņemt Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus.

 Sākot ar šo gadu Cēsu novadā ir stājušies spēkā saistošie noteikumi, kas paredz nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN)  atvieglojumus vairākām iedzīvotāju grupām. Būtisks NĪN samazinājums līdz pat 50% pienākas daudzbērnu ģimenēm, kas īrē Cēsu novada pašvaldības dzīvokli vai to īpašumā ir dzīvojamā māja vai dzīvoklis, kur ģimene ir deklarējusi kā savu pamata dzīves vietu kurā faktiski dzīvo. NĪN atvieglojumu var saņemt arī nodokļa maksātājs kura mājsaimniecībā ir daudzbērnu ģimene

    Daudzbērnu ģimene šo noteikumu izpratnē ir ģimene, kurai iesniedzot iesniegumu  

          ir trīs vai vairāk nepilngadīgi bērni, tai skaitā audžu ģimenē ievietoti un aizbildniecībā esoši bērni, tai skaitā bērni, kuri turpina vispārējās, profesionālās, pilna laika augstākās vai speciālās izglītības iegūšanu, bet ne ilgāk kā līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai.

        

             Lai saņemtu NĪN atvieglojumus jāraksta iesniegums pašvaldībai, pievienojot izziņas par bērniem, kas mācās pilna laika augstākajās, speciālajās vai profesionālajās izglītības iestādēs. Neskaidrību gadījumā var zvanīt Cēsu novada pašvaldības Finanšu nodaļas nodokļu inspektorēm pa tālruni 64122586.

 

 

            Informāciju sagatavoja

      Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv