Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.marts  


23.martā notiks pirmais Cēsu jauniešu forums

 

Lai pievērstu gan sabiedrības, gan pašvaldības uzmanību  jauniešiem un izstrādātu jaunatnes politikas stratēģiju Cēsu novadā, 2011. gada 23. martā, Cēsu novada Pieaugušo izglītības centrā, Raunas iela 4, notiks pirmais Cēsu jauniešu forums. Tā sākums pulksten 10.00.

Valsts līmenī ir izstrādātas rekomendācijas pašvaldībām jaunatnes politikas plānošanai un īstenošanai. Tikai dažās pašvaldībās darbam ar jauniešiem ir izstrādāta un īstenota jaunatnes politikas stratēģija.

Lai stratēģija nebūtu tikai formāls dokuments, tās izstrādes procesā aktīvi tiks iesaistīti gan paši jaunieši, gan jaunatnes jomā strādājošo institūciju pārstāvji un lēmumu pieņēmēji.

Foruma dalībniekiem būs iespēja dalīties ar informāciju par aktualitātēm darbā ar jaunatni Cēsu novadā, veikt iestrādes novada jaunatnes politikas stratēģijas izveidē, apzināt izaicinājumus un iespējamos risinājumus darbam ar jaunatni Cēsu novadā, kā arī iegūt informāciju par aktualitātēm jaunatnes darbā (Eiropas brīvprātīgā darba gads, neformālā izglītība un iespējas programmā „Jaunatne darbībā”).

Lai saprastu jauniešiem piedāvāto pakalpojumu stiprās un vājās puses Cēsu novadā, foruma dalībniekiem – jauniešiem būs iespēja apmeklēt un iepazīties ar Cēsu organizācijām un iestādēm, kas darbojas jaunatnes jomā (t.sk. policija, sociālais dienests, klīnika, probācijas dienests u.c.).

Pirmais Cēsu jauniešu forums notiks projekta „Atbalsts Cēsu Jauniešu domes darbībai” ietvaros. Projekta realizēšanu atbalsta Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija.

Lai apstiprinātu savu dalību pirmajā Cēsu jauniešu forumā, lūdzu zvanīt vai nosūtīt īsziņu (norādot vārdu, uzvārdu un skolu) uz tālruni 26156288 (Mārīte Mežale) vai rakstīt uz e-pastu mezalemarite@gmail.com. 

 

 

Mārīte Mežale,

Cēsu Bērnu un jauniešu centra pašvaldības jaunatne lietu speciāliste

Tālrunis: 26156288

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv