Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.marts  


Šodien notiek tūrisma uzņēmēju tikšanās Cēsīs

2011.gada 25.martā Cēsu Jaunās Pils konferenču centrā (Pils laukums 9) uz tūrisma uzņēmēju tikšanos tika aicināti Cēsu un tuvākās apkārtnes tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

 Lai atskatītos uz aizvadīto gadu, dalītos pieredzē, kā arī izvērtētu patreizējo Cēsu un apkārtnes tūrisma piedāvājumu Eiropas tirgos, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicināja uz tikšanos tūrisma uzņēmējus un sadarbības partnerus.

 

Tikšanās pirmajā daļā, par pilsētas un novada aktualitātēm stāstīja un uz jautājumiem atbildēja Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. Pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar 2011.gada kultūras, izklaides pasākumiem un tūrisma aktivitātēm Cēsu novadā, bija arī neliels ieskats par aktualitātēm un tendencēm šā brīža Latvijas un Eiropas tūrisma tirgū. Pasākuma otrajā daļā, lektores Mg. geogr. Aijas Van der Steinas, tūrisma nozares speciālistes, biznesa augstskolas „Turība” starptautiskā tūrisma mārketinga lektores un doktorantes lekcija par mūsdienīgu tūrisma mārketingu un darba seminārs „Cēsis un apkārtne kā dabas tūrisma galamērķis Vācijas tūrisma tirgū”. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv