Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.marts  


Donoru diena Cēsīs

Pirmdien 19.martā no plkst. 10:00 – 13:00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko izbraukumu Cēsīs, Raunas ielā 4.

Lai atbalstītu donorus, kuri aktīvi iesaistās asins ziedošanā un gada laikā (365 dienu ietvaros) asinis vai asins komponentus ziedo trīs un vairāk reizes, VADC 2012.gada februārī uzsāka dalīt donora privilēģiju kartes.

Donora privilēģiju karte dod iespēju saņemt dažādas atlaides pie VADC sadarbības partneriem visā Latvijā, ar kuriem VADC ir noslēgta vienošanās par šādu sadarbību. Ar atlaižu piedāvājumiem iespējams iepazīties VADC mājas lapā www.donors.lv sadaļā Privilēģiju karte.

Informējam, ka atlaižu piedāvājumi var tikt mainīti vai papildināti. Karte derīga vienu gadu no tās izsniegšanas brīža. Privilēģiju karti drīkst izmantot tikai tās īpašnieks, tāpēc sadarbības partneris, kas sniedz donoram atlaides vai privilēģijas, kopā ar Privilēģiju karti drīkst lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota. Karte tiek piešķirta bezatlīdzības asins donoriem un komponentu donoriem.

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts asinsdonoru centra

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr.: 7408878

www.donors.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv