Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.marts  


13. aprīlī Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš Raimonda Paula DUETI

13. aprīlī plkst. 19:00 CATA Kultūras namā Veronika Plotņikova &Marts Kristiāns Kalniņš ar jaunu koncertprogrammu Raimonda Paula DUETI.

 

2012. gada aprīlī un maijā ar jaunu koncertprogrammu "Raimonda Paula dueti" Latvijas turnejā dosies dziedošā Rīgas krievu teātra aktrise Veronika Plotņikova un mūziķis Marts Kristiāns Kalniņš.

 

Koncertprogrammas pamatā ir agrīno 70. gadu Raimonda Paula dziesmas un dueti, kurus savulaik izpildīja Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka tandēms.

Dziesmu klāstā ir gan mazāk zināmas, sarēžģītas un mākslinieciski ļoti augstvērtīgas kompozīcijas, gan plaši pazīstami un tautā iemīļoti hiti, piemēram, "Sikspārņa Fledermauša dziesma", "Lauku gruķis Rīgas tirgū" un citas.

 

Aktrises un mūziķa savdabīgajā duetā šīs Raimonda Paula dziesmas iemantojušas ne vien jaunu skanējumu, bet arī jaunas skatuviskās interpretācijas. Līdz ar to var droši apgalvot, ka leģendārā Raimonda Paula dziesmu programma šopavasar būs skatāma un klausāma īsta koncertuzveduma veidolā.

 

Par režiju atbildību uzņēmusies pati Veronika Plotņikova, bet duetu koncertos instrumentāli pavadīs grupas "Autobuss debesīs" mūziķi.

 

Turnejas ietvaros ieplānoti vairāk nekā 7 koncerti Latvijas lielāko pilsētu teātros un kultūras centros, kā arī viens lielkoncerts, kurā gaidāma īpašu viesu piedalīšanās - viņu vidū būs gan pats Raimonds Pauls, gan populārais čellu trio "Melo-M".

 

Koncertu otrajā daļā Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš izpildīs populārākās dziesmas no savas iepriekšējās mūzikas programmas "Mīlestības vārdā" un TV3 televīzijas šova "Dziedi ar zvaigzni" repertuāra.

Otrās daļas skaņdarbu klāstā būs gan Edītes Piafas dziesmas Veronikas Plotņikovas izpildījumā, jautras versijas par Džeimsa Brauna "I Feel Good", Frenka Sinatras "New York", kā arī citas populāras dziesmas latviešu, krievu, angļu un franču valodā.

 

Šajā koncerta daļā netrūks arī dzīvespriecīga humora, daudz krāsainu tērpu un īpašu pārsteigumu.

 

Biļetes cena: Ls 4,20-  Ls 4,90  Ls 5,60

Biļešu iegāde: Biļešu paradīzes kasēs

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv