Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.aprīlis  


Jauniešus aicina iesniegt darbus konkursā „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu”

Cēsu pilsētas Jauniešu dome organizē konkursu-izstādi „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu”, aicinot tajā piedalīties ikvienu jaunieti, kas vēlas radoši izpausties.

 

Konkursa mērķi ir veicināt jauniešu aktīvi radošo darbību un vērtību apzināšanos, sekmēt jaunu talantu rašanos un attīstību, kā arī dot iespēju jaunajiem māksliniekiem, autoriem parādīt savus darbus plašākai auditorijai.

 

Iesniegtie darbi tiks vērtēti šādās kategorijās: video, radošie raksti, tēlotājmāksla, foto, digitālā fotomāksla. Tāpat darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās 13-17 gadi un 18-23 gadi. Darbus var iesniegt līdz 9. maijam Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4, sūtot ar pasta starpniecību, sūtot uz e-pastu jauniesudome@gmil.com vai nogādājot Jauniešu mājā Cēsu pilsētas domes ēkā Raunas ielā 4, (ieeja no pagalma puses). Darbiem jāpievieno informācija par autoru (vārds, uzvārds, vecums, vecuma kategorija, pilsēta, rajons, adrese, e-pats un telefona numurs).

 

Tāpat 16. maijā paredzēta iesniegto darbu izstādes atklāšana Cēsu kultūras centrā. Izstāde būs apskatāma līdz par 31.maijam. Noslēguma pasākums paredzēts kino un muzikālajā centrā „Vidzemnieks” 6. jūnijā, kur tiks apbalvoti konkursa laureāti un pasniegta Grand Prix balva.

 

Ar konkursa nolikumu un sīkākiem konkursa noteikumiem iespējams iepazīties Cēsu pilsētas Jauniešu domē vai sazinoties ar Jauniešu domes pārstāvēm Natāliju Jekimovu vai Kristu Nītiņu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Natālija Jekimova (+371 2637188)

Krista Nītiņa (+371 26357764)

Jauniešu pilsētas dome

e-pasts: jauniesudome@gmail.com

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv