Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.aprīlis  


Interesējas par konkursa „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” mākslinieciskās koncepcijas izstrādāšanu

15. aprīlī Cēsu pilsētas domē notika „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” mākslinieciskās koncepcijas informatīvā sanāksme, kura laikā pretendentus, kas iepazinušies ar konkursa nolikumu, iepazīstināja ar Cēsu pilsētas attīstības tendencēm infrastruktūras, kultūras jomā un nākotnes perspektīvām; sanāksmes laikā konkursa komisija atbildēja arī uz koncepcijas izstrādātāju pretendentu uzdotajiem jautājumiem.

 

Līdz šim interesentu aktivitāte vērtējama kā vidēja. Par konkursa nolikumu interesējušies dažādu nozaru pārstāvji, gan privātpersonas, gan producentu un mārketinga apvienības.

 

Jau ziņots, ka no š.g. 14. marta līdz 6. jūnijam Cēsu pilsētas dome izsludināja konkursu par māksliniecisko koncepciju kultūras programmai „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” ar mērķi izveidot „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” kultūras programmas māksliniecisko koncepciju, ņemot vērā Eiropas Komisijas un konkursa rīkotāju izvirzītos nosacījumus.

 

Cēsis ir uzstādījušas augstu mērķi – 2014.gadā kļūt par Eiropas kultūras galvaspilsētu, lai veidotu Cēsu pilsētas atpazīstamību, veicinātu kultūras un tūrisma attīstību, vietējo un reģionālo identitāti un Eiropas integrāciju.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 64121677; 26469249

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv