Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.maijs  


Cēsīs sniedz atbalstu īres un komunālo maksājumu parādu dzēšanā

No 15.maija līdz 16.septembrim norisināsies Cēsu pašvaldības rīkota akcija „Par dzīvokli bez parāda”. Tās mērķis ir motivēt Cēsu pilsētas trūcīgās ģimenes, kurās ir bērni, dzīvokļa īres un komunālo maksājumu parādu mazināšanai.

 

Ģimenes locekļi, kas nav nodarbināti, bet ir sasnieguši darbspējīgu vecumu aicināti piedalīties Cēsu pilsētas sakopšanas darbos četras stundas dienā. Par šo darbu katram akcijas dalībniekam tiks pārskaitīti Ls 3,85 dienā dzīvokļa īres un komunālo maksājumu parāda dzēšanai. Akcijai noslēdzoties, no Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” papildus nopelnītajai summai dzīvokļa parāda nomaksai plānots piešķirt vēl 75% no jau pārskaitītās summas.

 

Pirms piedalīšanās akcijā ar katru ģimeni tiks slēgta vienošanās, kuru parakstot, nestrādājošie ģimenes locekļi apņemas intensīvi meklēt pastāvīgu, algotu darbu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv