Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.maijs  


Aktīvie, radošie Cēsu bērni un jaunieši – piesakieties un esiet vieni no Nākamajiem 90

Sākot no 15. maija pašvaldības, skolas, nevalstiskās organizācijas, pašdarbības kolektīvi un dažādas interešu kopas var pieteikt konkursam 1. – 12. klašu (2007./2008.mācību gada absolventus ieskaitot) bērnus un jauniešus ar interesantām idejām, talantiem vai nozīmīgiem panākumiem.

 

Vispārējās, speciālās, profesionālās un interešu izglītības iestādes, pašvaldību un nevalstiskās organizācijas no 15. maija līdz 15. septembrim ir aicinātas pieteikt bērnus un jauniešus (ne vairāk par 2 no viena pieteicēja) konkursā „Meklējam Nākamos 90”.

 

Pieteikumā nepieciešams iekļaut pieteicēja sagatavotu bērna/jaunieša dzīvesstāstu, kas ļauj spriest par viņa rakstura īpašībām, interesēm, mērķtiecību un panākumiem; paša bērna/jaunieša uzrakstītu apmēram 500 rakstu zīmes garu redzējumu par Latviju pēc 10 gadiem, atklājot savus uzskatus par vērtībām un principiem, uz kuriem jābalstās mūsu valstij. Kā arī konkursam pieteiktā dalībnieka kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese; izglītības iestāde, klase/kurss, izglītības iestādes adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese. Vēlama arī bērna vai jaunieša fotogrāfija, jo par bērniem stāstīs visai Latvijai un leposies ar viņiem.

 

Nākamie 90 ir konkursa kārtībā izvēlēti 90 izcilākie Latvijas skolu bērni un jaunieši, kas sevi jau pierādījuši kā domājoši, radoši un sabiedriski aktīvi cilvēki, un 17.novembrī pulcēsies Latvijas Nacionālajā teātrī, lai simboliski proklamētu nākotnes Latviju.

 

Konkursa nolikums un projekta apraksts ir pieejami Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv. Pieteikumus līdz 2008.gada 15.septembrim (pasta zīmogs) jāsūta uz Latvijas institūtu, Kaļķu ielā 7 – 4. st., Rīgā, LV-1050.

 

Konkursu rīko V/a „Latvijas institūts”, IZM Valsts jaunatnes un iniciatīvu centrs, Valsts Prezidenta kanceleja un Aizsardzības ministrija, Latvijas Republikas 90 gadu proklamēšanas gada dienas ietvaros.

 

 

Papildus informācija: Ieva Leimane

tālr.: 67503665

ieva.leimane@li.lv

www.lv90.lv

 

 

Informāciju sadarbībā ar:

Latvijas institūta Ārējo sakaru nodaļu

sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv