Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.maijs  


Cēsīs viesojas Krievijas uzņēmēju delegācija

Šīs nedēļas sākumā divas dienas Cēsīs viesojās  uzņēmēji no Sanktpēterburgas pievārtē esošās Gatčinas pašvaldības. Viesi tikās ar saviem kolēģiem Cēsu uzņēmējiem, apmeklēja  vairākus uzņēmums, apskatīja Cēsu pils kompleksu un  tikās ar novada domes  priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, priekšsēdētāja vietnieku Jāni Rozenbergu un izpilddirektoru Andris Mihaļovu.

  Pašvaldības vadītāji iepazīstināja viesus  ar ekonomisko situāciju novadā, pašvaldības prioritātēm, nozīmīgākajiem ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu īstenotajiem projektiem.  G. Šķenders atzīmēja, ka Gatčinas uzņēmēju  vizīte ir iepriecinošs un svarīgs notikums. Pagājušā gada nogalē tika parakstīta vienošanās par Cēsu un Gatčinas pašvaldību sadarbību. Tas ir  pamats plašākiem kontaktiem starp dažādām iedzīvotāju grupām. Sadarbība uzņēmējdarbībā var būt produktīva abām pusēm, taču pašvaldībām jācenšas palīdzēt uzņēmējiem pārvarēt birokrātiskos šķēršļus un atvieglot robežu šķērsošanas nosacījumus.

  Kā pastāstīja viesu delegācijas vadītāja Gatčinas pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta fonda vadītāja Irina Trubņikova, vizīte bija vērtīga.  Ir jau vairākas konkrētas sadarbības ieceres, piemēram atkritumu apsaimniekošanā, kas radās iepazīstoties ar Ziemeļvidzemes Atkritumu apsaimniekošanas organizācijas darbību. Viesi bija pateicīgi cēsniekiem par sirsnīgo uzņemšanu un bija sajūsmā par Cēsīm. Arī Gatčina ir nozīmīgs kultūrvēsturisks centrs un, kā piebilda I. Trubņikova – abas pašvaldības savā attīstībā iet vienā virzienā, taču katra saglabā savus nacionālos akcentus, kas sadarbību padara jo interesantāku.

Attēlā: Tikšanās noslēgumā  Gatčinas uzņēmēju delegācijas vadītāja Irina Trubņikova uzaicināja Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu  jūnijā piedalīties uzņēmēju dienas pasākumos Gatčinā.

 

Informāciju sagatavoja

Andris  Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv