Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 15.jūnijs  


Cēsis 800 drošību garantē Valsts Policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks - Aivars Grigulis.

Cēsis                                                                            2006.gada 15.jūnijā

 

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Garoza (t.:26029010, 4121677)

 

 Pagājušās nedēļas nogalē Cēsīs bija ieradies Valsts Policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Aivars Grigulis, lai apsekotu visas norišu vietas un dotu savus norādījumus drošības un kārtības jautājumos svētkos.

A.Grigulis pārbaudīja plānoto stāvlaukumu izvietojumu. Kopumā svētkos plānots izveidot 49 stāvlaukumus 10 000 automašīnām. Tāpat Grigulis izpētīja transporta kustības ierobežojumu grafikus, operatīvā, sabiedriskā un privātā transporta kustības kontrolei svētku laikā.

 

Apmeklējot pasākuma vietas, kurā pulcēsies cilvēku masas – stadionā un vienības laukumā – A. Grigulis deva norādījumus drošības pasākumu veikšanai. Abos laukumos tiks uzstādīta video novērošana.

 

A.Griguļa ieteikums bija pievērst lielāku uzmanību tam, kā pazudušos un nomaldījušos bērnus nogādāt atpakaļ pie vecākiem. Tāpēc pasākuma organizatori izsaka vecākiem lūgumu – apmeklējot pasākumu, ielieciet savu bērnu kabatā lapiņu ar uzrakstītu savu telefona numuru un vārdu. Turklāt pilsētā darbosies četras informatīvās teltis, kurās dežūrēs ne tikai policists, feldšeris un informators, bet arī kāds pārstāvis no nepilngadīgo lietu vai sociālās nodaļas. Tas bērnu atrašanas vai pazušanas gadījumā palīdzēs operatīvāk rīkoties, lai bērns tiks nogādāts atpakaļ pie vecākiem. Domes ēkā, kur būs svētku informatīvi operatīvais centrs, tiks nogādāti visi nomaldījušies bērni.

 

Transporta kustības un ātruma ierobežojumi tiks ziņoti, tiklīdz būs izdots speciālais rīkojums, bet ir jau zināms, ka visā pilsētas teritorijā ātruma ierobežojums būs 30km/h.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv