Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 15.jūnijs  


Svētdien Cēsīs velobrauciens pulcēs vairāk kā 2000 dalībniekus

Svētdien, 21.jūnijā Cēsīs norisināsies SEB MTB maratona 3.posms un Latvijas kalnu divriteņu atklātais čempionāts, kurā piedalīsies Latvijas labākie profesionālie riteņbraucēji.

 

SEB MTB maratona un Latvijas atklātā čempionāta starts paredzēts plkst.12.00 Cēsīs, Lenču un Birzes ielu krustojumā, bet Tautas brauciens sāksies plkst.13.30. Abu braucienu finišs būs Cēsu pilsētas stadionā. Trašu shēmu un sacensību nolikumu skatīt www.velo.lv.

 

Sacensību organizētājs Igo Japiņš atzīst, ka Cēsu posma trase būs visinteresantākā un visgrūtākā kāda vien bijusi visu SEB MTB maratonu vēsturē. Pēdējo dienu laika apstākļi trasi ir padarījuši sarežģītu un grūti izbraucamu.

„Tā kā 3.posms vienlaicīgi ir arī Latvijas atklātais čempionāts, tajā piedalīsies visi Latvijas labākie profesionālie riteņbraucēji, arī tie, kas pašlaik startē pasaulē. Tāpēc svētdienas sacensības būs visaugstvērtīgākās, kādas vien bijušas to vēsturē. Paredzams, ka sacensībās piedalīsies vairāk kā 2000 dalībnieku,” vērtē Japiņš.

 

Velo sacensību laikā 21.jūnijā Cēsīs tiks ierobežota satiksme vairākās pilsētas ielās un to posmos. No plkst.11.00 līdz 16.30 būs slēgta satiksme Valmieras ielā posmā no J.Poruka līdz Dzintara ielai un Birzes iela posmā no Lenču līdz Akmens ielai. Tāpat arī īslaicīgi tiks ierobežota satiksme Gaujas ielā un Pētera ielā. Minētajos ceļu posmos un visā trasē gan Cēsu pilsētas, gan Amatas novada teritorijā tiks izvietotas ātrumu ierobežojošas zīmes un satiksmi regulēs policisti un zemessargi.

 

Tā kā pirms un pēc sacensībām pilsētas stadionā un tam pieguļošajās ielās pulcēsies vairāk kā 2000 velobraucēju un skatītāju, sacensību organizētāji lūdz autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot ātrumu ierobežojošo zīmju norādēm un ievērot satiksmes regulētāju norādījumus.

 

Foto: Juris Bērziņš - Soms

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv