Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 15.jūnijs  


21.jūnijā Saulgriežu jampadracis Pils dārzā

Pirmdien, 21.jūnijā, plkst.21.00 Cēsu Pils dārzā nāc uz SAULGRIEŽU JAMPADRACI, kuru organizē Cēsu Kultūras un Tūrisma jauktais koris „WENDEN”.

Vai atceries, kā „Skroderdienās Silmačos” Pindacīša vērpa intrigas un zaga Ābramam lakatiņus; kā Rūdis ar Kārlēnu un Ieviņu ik pa laikam, tā paklusam mēģināja uzpīpot, iedzert miestiņu, kamēr citi gatavojās svētkiem; kā Tomuļu māte pret rītiem un vakariem noriebj Bebenes sāpošo vaigu, bet Zāra un Joske bučojās tā, ka šmaukstēja vien?

To visu un vēl dažādi interpretētas improvizācijas no R.Blaumaņa lugas kora „Wenden” izpildījumā varēs redzēt šajā uzvedumā, kurš tiek veidots interaktīvi, iesaistot skatītājus.

Skatītājiem būs iespēja dziedāt Jāņu un tradicionālās sadzīves dziesmas, apdziedāties, dejot, iet rotaļās, lēkt pāri ugunskuram un laimi zīlēt, kā tas ir bijis kopš sentēvu laikiem, kad Saulgrieži tika svinēti tieši šajā dienā – 21.jūnijā.

Uzvedumā piedalās Cēsu Kultūras un Tūrisma centra jauktais koris „WENDEN” (diriģente: Marika Slotina – Brante); Amatas novada vīru koris „CĒSIS” (diriģente: Marika Slotina – Brante); Cēsu Kultūras un Tūrisma TDA „RAITAIS SOLIS” (vadītājs: Andis Kozaks).

 

Galvenajās lomās iejutīsies kora „WENDEN” dalībnieki:

 

Jāņa tēvs – Jānis Lūkins; Jāņa māte – Aira Kārkliņa; Rūdis – Miks Dzenis; Kārlēns  - Roberts Fridrihsons; Pindaks –  Jānis Krastiņš; Pindacīša – Maiga Zalcmane; Ieviņa – Marēna Tokareva; Bebene – Marika Slotina – Brante; Tomuļu māte – Daina Lielbārde; Ābrams – Osvalds Simanovičs; Joske – Ivars Liepiņš; Zāra – Līga Treiliņa

 

Scenārijs un režija: kora „WENDEN” kopprojekts.

 

 

Uz tikšanos 21.jūnijā Cēsu Pils dārzā, plkst. 21.00!

 

 

 

Ieejas maksa: Ls 1.00; skolēniem, studentiem, pensionāriem – Ls 0.50

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Slotina – Brante

Koru „Wenden” un „Cēsis” diriģente

marika.slotina@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv