Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.jūnijs  


Cēsīs norisinājās radošo filmu darbnīca „No idejas līdz filmai”

No 3. līdz 5. jūnijam Cēsu Jaunajā Pilī, Pils laukumā 9, notika radošā filmu darbnīca „No idejas līdz filmai”, kuras ietvaros triju dienu laikā, teoriju savienojot ar praksi, interesentiem bija iespēja iemācīties izveidot filmu.

 

Radošā filmu darbnīca „No idejas līdz filmai” deva iespēju trijās dienās, pildot scenārista, aktiera, režisora, operatora un mākslinieka pienākumus, iemācīties ne tikai izveidot filmu, bet arī strādāt komandā, kas ir būtisks kino industrijas aspekts. Cēsnieki un kino interesenti no visas Vidzemes pierādīja, ka ir radoši, motivēti un ļoti aizrautīgi filmu veidotāji.

 

“Ceturtās radošo filmu darbnīcas Cēsīs noslēdzās ar lielisku, enerģisku un radošu cilvēku grupu, kas bija emocionāls un skaists noslēgums visam projektam. Šī projekta vērtība ir ne tikai kaut ko iemācīties cilvēkiem, kam nekad nav bijusi saistība ar filmēšanu, aktiermeistarību, zīmēšanu un plānošanu, bet arī iegūt jaunus draugus un labi pavadīt laiku mērķtiecīgi darbojoties komandā. Mūsu komandai un man personīgi Cēsīs pavadītās trīs dienas paliks jaukā atmiņā,” par projekta norisi Cēsīs saka Dace Pūce, radošo filmu darbnīcu projekta vadītāja.

 

Cēsu pilī filmētās filmas skatīt šeit: http://filmudarbnicas.wordpress.com

 

Radošo filmu darbnīca “No idejas līdz filmai” līdz šim darbojusies Rīgā, Ventspilī un Cēsīs. Projekta noslēgums paredzēts 3.septembrī, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28. ar Pirmo Radošo Filmu Darbnīcu Festivālu uz kuru tiks aicināti visu četru filmu darbnīcu dalībnieki.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Ruta Krastiņa

p/a Cēsu Kultūras u Tūrisma centrs

nodaļas Cēsu Kultūras centrs vadītāja

tālr.64122922; 26666365

e – pasts: ruta.krastina@cesis.lv

www.kultura.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv