Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 15.jūlijs  


8. augustā notiks IV Cēsu velomaratons

Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, arī šogad 8. augustā jau 4. reizi Cēsīs notiks kalnu riteņbraukšanas festivāls „IV Cēsu velomaratons”, kas tiek organizēts kā aktīvas atpūtas un sportisks pasākums gan pieredzējušiem sportistiem, gan aktīvām ģimenēm. IV Cēsu velomaratona ietvaros tiks organizētas arī sporta un izklaides aktivitātes bērniem un līdzjutējiem. Kalnu divriteņu sacensību dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja startēt 23 vai 60 km distancē, savukārt bērni mērosies spēkiem 400-1500 metru distancē.

Par festivāla norises vietu (starts/finišs) ir izvēlēta mototrases Ezerkalni teritorija. Kalnu divriteņu festivāla sacensības tiks atklātas pulksten 11.00 ar Limpo braucienu bērniem vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot). Savukārt pamata distancei (60 km) starts tiks dots 12:00, bet 12:40 startēs draugiem.lv brauciena (23 km) dalībnieki.

Sacensību balvu fonds ir Ls 1500. Balvas tiks pasniegtas 1.- 3. vietas ieguvējiem visās vecuma grupās. Ar īpašām naudas balvām tiks apbalvoti 1.- 6. vietas ieguvēji absolūtajā vecuma grupā vīriešiem un 1.-3. vietas ieguvējas absolūtajā vērtējumā sievietēm. Sacensību noslēgumā tiks sveikta arī labākā 60 km distancē startējusī komanda. Pārējie dalībnieki piedalīsies loterijā, kurā būs iespēja ikvienam dalībniekam tikt pie savas balvas.

Pieteikšanās sacensībām jau ir sākusies, un visi interesenti to var izdarīt līdz pat sacensību norises dienai, aizpildot reģistrācijas anketu mājaslapā www.cesuvelo.lv un samaksājot dalības maksu. Reģistrēties sacensībām varēs arī sacensību norises vietā 8. augustā no pulksten 9.00

Interneta mājaslapā ir pieejama arī detalizētāka informācija par šo kalnu divriteņu festivālu, sacensību disciplīnām, plānotajām papildu aktivitātēm, kā arī iespējams apskatīt datus par jau reģistrētajiem dalībniekiem un iepriekšējo gadu pasākumu norises foto.

 

Par atrakcijām bērniem pasākumā rūpēsies www.teambuilding.lv radošais kolektīvs. Savukārt līdzjutēji varēs izmēģināt savus spēkus dažādos veiklības uzdevumos un atrakcijās sacensību norises vietā.

 

Cēsu velomaratonu jau 4. gadu organizē Teambuildig.lv.

 

 

Papildu informācija:

 

Māris Krūze,

kalnu divriteņu festivāla organizators

teambuildig.lv

Tel.: 29135679

www.cesuvelo.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv