Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 15.jūlijs  


Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ceļojošā izstāde „Cēsnieki brīvības cīņās” vasaras nometnē Amatā

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ceļojošā izstāde „Cēsnieki brīvības cīņās” 15. jūlijā dodas pie bērniem vasaras nometnē „Pie Sprīdīša.” Amatas novadā.

 

Bērnus ar izstādi iepazīstinās izstādes autore Evita Muceniece, aicinot bērnus līdzdarboties un izzināt notikumus, kuri risinājās Cēsu kauju laikā.

 

„Izstāde ir stāsts par lēmumu pieņemšanu, uzdrīkstēšanos un atbildības sajūtu,” stāsta izstādes autore, Cēsu Vēstures un mākslas muzeja muzejpedagoģe Evita Muceniece. „Tas ir stāsts par Skolnieku rotas karavīriem, viņu likteņiem un īpašo lomu Latvijas valsts neatkarības izcīnīšanā. Jauniem puišiem, īstenībā vēl bērniem, kas bija gatavi atdot savas dzīvības, lai izcīnītu brīvību savai zemei, uzņemtos atbildību par savu lēmumu visu turpmāko dzīvi”.

 

Izstāde „Cēsnieki Brīvības cīņās” ir pirmais posms projekta muzejpedagoģiskā programma „Izcīni Latviju” ietvaros. Ar muzejpedagoģiskās programmas palīdzību mūsdienu jaunietim tiek dota iespēja iejusties vairāk kā 90 gadu senā pagātnē.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr.64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv