Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 15.augusts  


Cēsu TIC aicina lētāk iegādāties fotoalbumu „Cēsis 800”!

Cēsu Tūrisma informācijas centrā (TIC) fotomākslas albumu „Cēsis 800” šobrīd var iegādāties par ievērojami zemāku cenu nekā iepriekš – par 15Ls agrāko 26.25Ls vietā. Gadu pēc pilsētas 800 gades svinībām fotoalbuma cena samazināta, lai krāšņā dāvana būtu pieejama iespējami plašākam cilvēku lokam kā cēsnieku, tā tūristu vidū.

 

Biezais un krāsainais fotoalbums bija veltījums Cēsu 800 gadu jubilejai un tika izdots pagājušā gada vasarā. Tajā iemūžinātas Cēsis dažādos gadalaikos, un tajā ir redzamas gan pazīstamas, gan mazpazīstamas pilsētas vietas. Fotoalbuma veidošanā divarpus gadu garumā piedalījās 33 fotogrāfi, kuru vidū ir arī Latvijā atzītas autoritātes fotogrāfijā – Juris Kmins, Pēteris Korsaks, Raimonds Rencis, Uldis Balga, Vilnis Auziņš, Harijs Pelle, Jānis Sūniņš u.c. Šī fotomākslas albuma ietvaros vienkopus atlasītas 417 fotogrāfijas, apvienojot dažādu fotomeistaru pilsētas redzējumu.

 

Veidojot albumu par vienu no Latvijas skaistākajām un senākajām pilsētām Cēsīm, īpaši domāts par Latvijas viesiem – fotoalbums izdots latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Fotoalbuma „Cēsis 800” izdevēji ir SIA „Dizaina Manufaktūra” un Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 4127755, 26666365

baiba.vitina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv