Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.augusts  


Cēsniek, fotogrāfē mūsu pilsētas iecietību pret atšķirīgo!

Cēsniek, fotogrāfē mūsu pilsētas iecietību pret atšķirīgo! 

 

 

Cēsu pilsētas straujais ritms, kurā ik gadu iekļaujas arī 500 000 pilsētas viesu, ir pilns ar dažādībām un prasa veidot iecietīgu un saprotošu attieksmi pret tām. Ja līdz 20.oktobrim ar fotokameru izdodas fiksēt mirkļus, kuros ideja par integrētu sabiedrību rādās viennozīmīga, nevilcinies piedalīties fotokonkursā „Esi tolerants! Cieni dažādību!”.

 

Konkursa, ko rīko Sabiedrības Integrācijas fonds sadarbībā ar MTV Latvija, labāka darba autors Iecietības dienas ietvaros saņems progresīvo Apple kompānijas portatīvo datoru MacBook. Turklāt 15-30 labākās fotogrāfijas decembrī tiks izstādīti Andrejsalas galerijā.

 

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams uzņemt vismaz vienu fotogrāfiju, kurā atspoguļota jaunieša izpratne un skatījums uz iecietību, dažādības pieņemšanu, integrētu sabiedrību un diskriminācijas mazināšanu. Fotogrāfija jāielādē MTV mājaslapā www.mtv.lv/esitolerants, kur jau tagad iespējams aplūkot jaunākās fotogrāfijas un nobalsot par veiksmīgāko.

 

Plašāka informācija par konkursu atrodama SIF mājaslapas sadaļā Fotokonkurss jauniešiem http://www.lsif.lv//atbalstitie-projekti/es-parejas-programma/fotokonkurss-jauniesiem un MTV Latvija mājaslapā www.mtv.lv/esitolerants.

 

 

Foto: autore Sevi Papadopoulou „Kaimiņi Atēnās, Grieķijā.” No Eiropas Komisijas foto konkursa „For Diversity. Against Discrimination 2007". 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv