Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.augusts  


Gaujmalā skatu torni, koncertu vai...?

Ne vienmēr mūsu pilsētas viesiem ienāk prātā, ka cauri Cēsīm plūst arī Gauja - gleznainākā upe Latvijā. Taču 1.8 km2 no Cēsu pilsētas teritorijas atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, kas ir nacionālas nozīmes aizsargājama dabas teritorija. Lai padarītu Gaujas apkārtni un Gaujmalu Cēsīs pievilcīgāku ne tikai viesiem, bet arī pašiem cēsniekiem, aicinām sniegt idejas, kas Tevi piesaistītu pavadīt brīvo laiku Gaujmalā neatkarīgi no gadalaika. 

Idejas apkoposim augusta beigās, izvērtēsim un iekļausim Cēsu novada Attīstības programmas 2013. – 2021. projektu ideju sarakstā, kurš būs par pamatu ES finansējuma piesaistei  nākamajā plānošanas periodā. 

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi jaunu ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk cēsinieku! Aicinām cēsiniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

 

Informāciju sagatavoja

Ance Saulīte

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv