Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.augusts  


Izveido savu īsfilmu par Cēsīm!

Latvijas Filmu Maratons, kas šoruden norisināsies deviņās Latvijas pilsētās, aicina iedzīvotājus veidot mazas īsfilmiņas par savu pilsētu.

 

Labākās no tām tiks demonstrētas Latvijas Filmu Maratona ietvaros kinoteātrī, kā arī LTV1 raidījumu starplaikos šī gada septembrī, oktobrī. Tā ir lieliska iespēja pilsētām veidot savu tēlu un parādīt sevi interesantā griezumā no dažādiem skatpunktiem.

 

Tēmas un žanra izvēle ir brīva, vienīgais nosacījums, lai filma ir uzņemta konkrētajā pilsētā, un tā nav garāka par 2 minūtēm.

 

Latvijas Filmu Maratons, sākot ar 8.septembri, startēs Cēsīs, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Siguldā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Kuldīgā, Ventspilī. Tajā tiks izrādītas jaunākās 2012.gada Latvijas filmas, tajā skaitā plaši izskanējušās Ivara Zviedra un Ineses Kļavas Dokumentālists, Aika Karapetjana Cilvēki tur,  Ivo Brieža Filma,  Lailas Pakalniņas Sniegs, kā arī vairākas animācijas filmas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pēc seansiem būs arī tikšanās ar filmu autoriem un zīmēšanas, veidošanas nodarbības bērniem.

 

Jautājumus par filmu veidošanu un gatavās pilsētas filmiņas aicinām pieteikt Latvijas Filmu Maratona izpildproducentam Mārtiņam Adiņam (martins.adins@gmail.com). Filmu iesniegšanas termiņš jau 27. augusts! Interesantāko darbu autoriem būs gods piedalīties pasākumā, kā arī pārsteiguma balvas. 

 

Vairāk informācijas

Mārtiņš Adiņš (martins.adins@gmail.com)

Inese Kļava (iklava@gmail.com) 29189292

www.dokumentalists.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv