Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.septembris  


NBS Instruktoru skolā spraigs apmācību periods

Informācija presei

 NBS Instruktoru skolā spraigs apmācību periods

15.septembrī Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā vienlaicīgi aizsākās divi kursi. Mācības „Šaušanas nodarbību vadītāja” kursā uzsāka 18 kursanti, savukārt „Augstākā instruktora„ kursā apmācības uzsāka 18 dažādās NBS vienībās dienošie profesionālā dienesta karavīri.

„Šaušanas nodarbību vadītāja” kursā, kas ilgs līdz š.g. 26.septembrim, kursanti iegūs nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai patstāvīgi spētu plānot, sagatavot un vadīt kaujas šaušanas nodarbības, kā arī pārzinātu kaujas šaušanu reglamentējošos normatīvos aktus. Gala pārbaudījumus nokārtojušie kursanti iegūs šaušanas instruktora sertifikātu.

„Augstākā instruktora” kurss ilgs līdz š.g. 10.oktobrim un tas ir pirmais šāda veida kurss NBS un NBS Instruktoru skolas vēsturē. Šis ir noslēdzošais kurss NBS instruktoru apmācību sistēmā, kuru pabeidzot virsseržantam ir tiesības saņemt štāba virsseržanta dienesta pakāpi un tikt ieceltam štāba virsseržanta amatā. ``Augstākā instruktora`` kursa programma tiek balstīta uz daudzu valstu līdzīgu kursu pieredzi un atziņām. Kursa galvenais mērķis ir apmācāmo redzesloka paplašināšana, valstiskās un pasaules izpratnes veicināšana. Augstākā līmeņa instruktoram ir jāpārzina politiskie, ekonomiskie procesi un mehānismi Latvijā un ārzemēs, starptautiskās politiskās un ekonomiskās organizācijas, Latvijas iekļaušanās tajās. Kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai, tiek piesaistīti kompetentākie cilvēki attiecīgajā jomā no dažādām valsts institūcijām.

NBS Instruktoru skolā, vienlaicīgi ar jau minētajiem kursiem laikā no 8.septembra notiek „Instruktora„ kurss, kurā savas zināšanas papildina 40 dažādās NBS vienībās instruktoru dienesta pakāpēs dienošie karavīri.

 Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 4101437, e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv