Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 15.oktobris  


Ukrainas delegācija interesējas par mājokļu politiku Cēsīs

Trešdien, 17. oktobrī, Cēsis viesosies astoņi Pašvaldību asociācijas pārstāvji no Ukrainas, lai diskutētu par mājokļu politikas jautājumiem Cēsu pilsētā.

Vizīes laikā Ukrainas pašvaldību vadītāji un darbinieki Cēsu pilsētas domē tiksies ar pašvaldības darbiniekiem un viesosies Cēsu pašvaldības Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā, kur iepazīsies ar aģentūras veidošanas principiem, stratēģiju, tās sniegtajiem pakalpojumiem un mājokļu politikas jautājumiem. Vizītes noslēgumā, delegācija dosies uz SIA "CDzP", kur uzzinās par namīpašumu apsaimniekošanas organizācijas darbību un diskutēs par dažādu problēmu risinājumiem.

Ukrainas delegācija Latvijā viesosies septiņas dienas – no 14. līdz 20. oktobrim. Šajā laikā Ukrainas pašvaldību vadītāji un darbinieki apgūs mācības par mājokļu politikas jautājumiem, iepazīs Latvijas pieredzi šajā jomā, apmeklēs Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju un vairākas namu un mājokļu apsaimniekošanas aģentūras. Klātienē delegācija iepazīs arī Cēsu un Ventspils pašvaldību pieredzi mājokļu politikas jautājumu risināšanā.  

Informāciju sagatavoja
Laura Zauere
Cēsu pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T.: 64121677, 28645386
laura.zauere@dome.cesis.lv
www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv