Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 15.oktobris  


Cēsu jauniešu vīzija par Šekspīra “Karali Līru” Cēsu Kultūras centrā 19.oktobrī plkst.18:00

Cēsu jauniešu vīzija par Šekspīra “Karali Līru” Cēsu Kultūras centrā 19.oktobrī plkst.18:00

 

Šo piektdien, 19.oktobrī, plkst. 18:00 vēlreiz iepējams redzēt Cēsu teātra jauniešu veidoto kustību izrādi "Vīzija par Karali Līru" pēc V.Šekspīra darba motīviem. Mūsdienīgi interpretētā skatuviskā versija tapusi režisora Jura Feldmaņa vadībā. Izrādē attēloto cilvēcības sadursmi ar cietsirdību un savtīgumu varēsiet vērot latviešu komponistu A. Maskata un I. Kalniņa mūzikas pavadībā.

 

Traģēdijā “Karalis Līrs” ģimenes attiecību problēmas cieši saistītas ar sabiedriskām un politiskām problēmām. Izrāde tiek veidota ne kā personību konflikts, bet gan kā mūsos esošu kaislību, iegribu, vājību un rakstura stingrības sadursmju spēle. Labā un sliktā pretstats. Mīlestība pret varaskāri, aprēķinu.

 

Izrādes tapšanu atbalstījis Valsts Kultūrkapitāla fonds. Starpvalstu sadraudzības projekta ietvaros tā ir izrādīta Cēsu sadraudzības pilsētā Ahimā, Vācijā šī gada maijā, piesaistot starptautisku jauniešu auditoriju.

 

Biļetes nopērkamas Cēsu Kultūras centra kasē - 1,00 Ls.

 

Papildu informācija:

Kadrija Mičule

Cēsu Kultūras centra

amatiermākslas speciāliste

Tel. 4122537

kadrija@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv