Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.oktobris  


„Skrien par Latviju” visi starta laiki ir aizņemti

Cilvēku atsaucība piedalīties Ginesa rekorda skrējienā „Skrien! par Latviju” ir milzīga. Vienu dienu ātrāk nācās slēgt dalībnieku reģistrāciju, jo visi skrējiena laiki ir aizņemti jau tagad. 18. un 19. oktobrī Daugavas stadionā 100 m stafeti skries 2 880 Latvijas fani.

 

Skrējiena organizētāji saka paldies ikvienam, kurš pieteicis savu dalību „Skrien! par Latviju”. Cilvēku atsaucība ir pārsteidzoši liela, joprojām tiek saņemti telefona zvani par vēlēšanos piedalīties Ginesa rekorda skrējienā.

 

Tos Latvijas fanus, kuri nepaguva reģistrēties skrējienam portālā www.lv90.lv, aicinām tomēr atnāk uz „Skrien! par Latviju” pasākumu. Stadionā visas dienas garumā notiks dažādas izklaides aktivitātes, kā arī pastāv iespēja, ka uz vietas skrējienam vēl varēs pieteikties. Šie dalībnieki būs rezervisti un varēs piedalīties elektroniski reģistrēto dalībnieku neierašanās gadījumā, vai arī tad, ja skrējiens noritēs ātrāk par plānoto grafiku.

 

Atgādinām, ka jau apstiprinātajiem dalībniekiem stadionā jāierodas pusstundu pirms skrējiena paredzētā laika, lai veiktu atkārtotu reģistrāciju numura saņemšanai un starta koridora noskaidrošanai. Tāpat atgādinām paņemt līdzi jebkuru personas apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju.

 

„Skrien! par Latviju” ir iecerēta kā dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā, kuras ietvaros notiks Ginesa rekorda labošanas mēģinājums kategorijā "Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100 m stafetes skrējienā". Skrējiens norisināsies Rīgā, stadionā „Daugava”, Augšielā 1, no 18. oktobra plkst. 11.00 līdz 19. oktobra plkst. 11.00.

 

Uz „Skrien! par Latviju" īpaši ielūdz Mazda un Elvi. Pasākumu atbalsta Elsana. Ginesa rekorda oficiālais liecinieks - Radio SWH. Latvijas dzimšanas dienas draugi – portāls draugiem.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Lazdāne

Tālrunis: +371 26390260; +371 67335007

E-pasts: preselv90@mod.gov.lv

www.lv90.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv