Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 15.oktobris  


Cēsu jaunieši piedalīsies akcijā „Es par kultūru”

Rīt, 16.oktobrī Cēsu Mākslas skolas audzēkņi līdz ar citām Latvijas kultūras organizācijām un izglītības iestādēm piedalīsies akcijā „Es par kultūru”, kurā gleznojot brīvā dabā, paudīs savu atbalstu kultūras un mākslas izglītības saglabāšanai.

 

Mākslas skolas audzēkņi Cēsu jauniešu pūtēju orķestra priekšnesumu pavadījumā pie skolas Cēsīs, Palasta ielā 11 no plkst.15.30 līdz 16.15 veidos kopēju gleznu un aicinās garāmgājējus parakstīties kultūras atbalstam.

 

„Mākslas skolas audzēkņi un pedagogi tādejādi nekādā ziņā nevērsīsies pret Cēsu novada pašvaldību, bet gan paudīsim atbalstu un sapratni, jo esmu pārliecināts, ka mūsu pašvaldība atbalsta gan mākslas, gan mūzikas skolu saglabāšanu,” pauž Cēsu Mākslas skolas direktors Vilnis Kļaviņš. „Aicinām garāmgājējus ar saviem parakstiem apliecināt, ka kultūra mūsu dzīvē ir svarīga un nepieciešama.”

 

Jau ziņots, ka iedzīvotāji, kuri ir par grāmatām, mūziku, kino, teātriem, bibliotēkām, muzejiem, par kultūras pieejamību un attīstību ir aicināti Cēsu Centrālajā bibliotēkā un Cēsu Izstāžu namā parakstīties un tādejādi paust atbalstu kultūrai.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv