Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.oktobris  


26.oktobrī Zigfrīds Muktupāvels un mūzikas grupa “Gūtmans”

26. oktobrī CATA Kultūras namā plkst. 19:00 Zigfrīds Muktupāvels un

mūzikas grupa “Gūtmans” ar latviešu estrādes mūzikas 20. g.s. „zelta laikmeta” dziesmām!

Četri siguldieši – mūziķi, Zigfrīds Muktupāvels, Gints Sola, Andris Alviķis un Kārlis Alviķis, vienojušies mūzikas grupā „GŪTMANS”. Klavieres, divas akustiskās ģitāras, kontrabass un balss veido šīs grupas skanējumu un estrādes dziesmas, kas skanēja latviešu valodā 20.gadsimta 50tajos, 60tajos un 70tajos gados – īpašu repertuāru.

 „GŪTMANS” aicina atcerēties vai no jauna iepazīt dziesmas, kuras ir no latviešu estrādes mūzikas zelta laikmeta, jo pēdējo desmitgažu tradīcija - radīt ar vien jaunas dziesmas ir izveidojusi situāciju, ka daudz kas, kas ir bijis pirms tam, tiek aizmirsts (gandrīz aizmirsts).

„Ja mums izdosies dot otru dzīvi kaut vienai no mūsu spēlētajām dziesmām, tad mēs būsim gandarīti, ka šis darbs nebūs bijis veltīgs” – tā saka grupas mūziķi.

„GŪTMANS” Siguldas Skaņu studijā ir ierakstījuši 15 dziesmas, kuru autori ir Elga Īgenberga, Jānis Sildegs, Gunārs Freidenfelds, Arvīds Žilinskis, Lolita Vambūte, Alnis Zaķis, Imants Kalniņš, Raimonds Pauls u.c. komponisti.

Biļetes cena: 5,4,3 Ls

Biļešu iegāde: biļešu Paradīzes kasēs

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv