Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 15.novembris  


Vērienīgās Rožu laukuma pārvērtības Cēsu pilsētā

Jau aptuveni pusgadu tiek veikti ievērojami rekonstrukcijas darbi Rožu laukumā. Šobrīd ir pabeigta pirmā rekonstrukcijas darbu kārta un tā ir nodota ekspluatācijā. Laukumā ir izbūvētas inženierkomunikācijas - ievilkts ūdensvads, ierīkota lietus ūdens kanalizācija un sagatavotas apgaismojuma uzstādīšanas vietas.

 

Nākamā (2008) gada maijā tiks uzsākta otrā – pēdējā – rekonstrukcijas darbu kārta, kad tiks bruģēts laukuma segums, veikta laukuma labiekārtošana un ierīkota zemā strūklaka, kura būs savdabīga ne tikai ar interesanto dizainu, bet būs pieejama arī pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Tajā ikviens varēs iekāpt un veldzēties karstajā vasaras laikā.

 

Rožu laukumā notiks dažādu sezonu pasākumi – gan vasaras, gan ziemas periodā. Ziemas periodā strūklaka tiks noklāta ar cietu segumu, lai tā netiktu bojāta.

 

Rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt līdz 2008. gada septembrim. Tomēr, tā kā Rožu laukums atrodas Cēsu vecpilsētas teritorijā, neplānotu arheoloģisku izrakumu rezultātā laukuma izbūve var ieilgt. Pēc rekonstrukcijas, laukumā ar automašīnu iebraukt nevarēs, kā tas bija iespējams līdz šim. Autotransporta kustība būs iespējama tika ap laukuma teritoriju.

 

Rožu laukuma rekonstrukcijas projektu projektēja Dainis Riekstiņš (SIA „Vides projektu studija”) un tas tapis sadarbībā ar Cēsu pilsētas domes Būvvaldes vadītāju Jāni Zlaugotni. Pirmās rekonstrukcijas darbu kārtas izmaksas veido aptuveni 120 tūkstošus latus, kas segti no pašvaldības līdzekļiem.

 

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS ATTĪSTĀS

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv