Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 15.novembris  


Cēsu pilsētas domē lemj un godina

15. novembrī, Cēsu pilsētas domes sēdē deputāti tikās un lēma par Saistošo noteikumu Nr. 21 apstiprināšanu, grozījumiem pilsētas izglītības iestāžu nolikumos, kā ari runāja par finansējuma piešķiršanu pedagogu tālākizglītībai.

 

Sēdē lēma arī par konkursa „Sakoptākā fasāde Cēsu pilsētā” rezultātiem, kā arī izteica savu viedokli par iespējamo lēmumu par speciālā budžeta ziedojumu mērķi Gaujaslīču bērnu patversmei no Cēsu pašvaldības „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras” budžeta, kā arī lēma par Cēsu novada veidošanu un citiem aktuāliem jautājumiem Cēsu pilsētā.

 

Īpaša šī sēde bija a/s Hansabankas pārstāvjiem un Cēsu pilsētas izglītības darbiniekiem, jo tika turpināta jau vairāk kā deviņus gadus koptā tradīcija – popularizēt izglītība prestižu Cēsu sabiedrībā. Hansabankas Cēsu filiāles vadītāja Ilze Sončika izlozēja trīs Cēsu pilsētas izglītības iestāžu pedagogus, kuriem tika piešķirtas naudas balvas 150 latu vērtībā. Šai balvai bija nominēts ir 21 cilvēks, bet izlozē laimējās dieviem Cēsu 2.vidusskolas darbiniekiem – Aleksandram Zinovjevam un Sanitai Ercikai un Inta Rajecka no Cēsu vakara vidusskolas.

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS ROSINA

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv