Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.novembris  


Ar labirintu Esplanādē finišē akcija "Latvijas vienotības josta"

No 15. līdz 18. novembrim Rīgā, Esplanādē pie Raiņa pieminekļa pusgadu tapusī Latvijas vienotības josta veidos Latvijas kontūras formas labirintu, kuru izstaigāt un izlasīt vēlējumus aicināts ikviens.

 

Šāgada 4. maijā "Latvijas Avīze" sāka akciju "Latvijas vienotības josta", kas šobrīd ieiet finiša taisnē. Vairāk nekā pusgadu latvieši rakstīja vēlējumus Latvijai gaidāmajā jubilejā. Latvijas vienotības josta pabija visos Latvijas rajonos, kopā ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru aizceļoja pie tautiešiem Amerikas Savienotajās Valstīs un Īrijā, bet kopā ar kolēģiem tā izceļojusi Eiropu un pabijusi gan Afganistānā, gan Ķīnā olimpisko spēļu laikā Pekinā.

 

Sestdien, 15. novembrī, plkst. 17 notiks svinīga Latvijas vienotības jostas labirinta atklāšana. Svētku uzrunas teiks kultūras ministre Helēna Demakova, Rīgas mērs Jānis Birks, AS „Lauku Avīze” valdes priekšsēdētājs Viesturs Serdāns un rakstniece Marina Kosteņecka. Labirintu ar raitu soli izdejos Latvijas Universitātes Tautas deju kolektīvs „Dancis”.

 

 Visas četras dienas Esplanādē ap labirintu būs arī rosība – no pieciem vakarā uz lielā ekrāna rādīsim svētku programmu, filmas un intervijas ar cilvēkiem svētku gaidās. No diviem dienā līdz astoņiem vakarā "Latvijas Avīzes" datorspeciālisti rūpēsies, lai interesenti varētu izdrukāt savu zīmi – individuāli pēc personiskiem datiem veidotu simbolu no Lielvārdes jostas. Katru pēcpusdienu darbosies arī āra kafejnīca, lai salīgākie varētu sasildīties ar siltu tēju.

 

Ap 18. novembri vidējā gaisa temperatūra Latvijā parasti esot kādi četri grādi. Bet Esplanādē Rīgā būšot krietni vien siltāks un gaišāks. Tas no labajiem vārdiem Latvijas vienotības jostā, no emocijām, cerības, ticības, piederības un kopības sajūtas, no pašapziņas...

 

„Latvijas Avīze” ielūdz ikvienu brīvajās dienās izstaigāt jostas labirintu un atplaukt, lasot simtiem tūkstošu vēlējumus Latvijas valstij 90. dzimšanas dienā.

 

Akciju atbalsta Kultūras ministrija, Latvijas Krājbanka, Latvijas Televīzija, Latvijas radio un portāls „Draugiem”.

 

 

 

Linda Rumka

AS "Lauku Avīze"

„Latvijas vienotības josta”

Projekta vadītāja

Tālr. 67096626, 26459988

e-pasts: linda.rumka@la.lv

www.la.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv