Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.novembris  


Jaunas kartes uz Pārgaujas novada robežām

Rūpējoties par tūrisma infrastruktūras attīstību Cēsu rajonā, ir izstrādātas jaunas Pārgaujas novada kartes, kas uzstādītas teritorijā pie Raiskuma kroga un Braslas upes.

 

Jaunajām kartēm ir gaiši pelēks fons un lieli, salasāmi uzraksti, kas veidoti no atstarojoša materiāla. Kartē uzlabota novada ceļu shēma un papildināts ietvertās informācijas saturs. Viesiem, kuri šķērso novada robežu, tagad iespējams uzzināt informāciju par naktsmītnēm, aktīvās atpūtas un saimniecības vietām, dabas objektiem un takām. Kartē atzīmētas pilskalnu, piļu un muižu atrašanās vietas. Norādīti arī svarīgi telefona numuri un tuvākie tūrisma informācijas centri.

 

Kartes izstrādājis un finansiāli atbalstījis Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs (VVTC) kopā ar Pārgaujas novada Raiskuma, Stalbes un Straupes pagastiem. VVTC izsaka gandarījumu par šo veiksmīgo sadarbību un pauž cerību, ka tūrisma infrastruktūru izdosies uzlabot, sadarbojoties arī ar citām Cēsu rajona pašvaldībām. Tas ir būtiski, jo, lai gan tūrisma objektu un pakalpojumu klāsts Latvijā uzlabojas, vēl joprojām neatrisināts jautājums ir kvalitatīva norāžu sistēma. Tās pilnveidošana sekmēs ceļotāju veiksmīgu orientēšanos un ērtu tūrisma objektu atrašanu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv