Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 15.novembris  


Tikai līdz 26.novembrim uzņēmēji var ievietot informāciju par sevi Zaļajās Lapās 2011.gadam

Tikai līdz 26.novembrim uzņēmējiem ir lieliska iespēja izvietot infromāciju par savu uzņēmumu ikgadējā “Zaļās Lapas" uzziņu grāmatā 2011. gadam, kā arī jaunajā interneta katalogā, kas tapis sadarbībā ar portālu Cesis24.lv. "Zaļās Lapas" uzziņu grāmata nu jau vairāk nekā 16 gadus ar 12 000 tūkstošu lielu tirāžu ir nozīmīgākais drukātais uzziņu informācijas avots mājsaimniecībās, uzņēmumos un iestādēs Cēsu pilsētā un tās apkārtnē.

Jaunajā izdevumā būs atrodama aktualizēta informācija par pakalpojumiem, uzņēmumu un iestāžu kontaktinformācija, kā arī privātpersonu tālruņa numuri. Arī šogad grāmata tiks papildināta ar noderīgu un interesantu informāciju par pilsētu, kartēm un, protams, atlaižu kuponiem! Zaļo Lapu grāmata iznāks decembra beigās un to varēs saņemt Cēsu pasta nodaļās.

Sekojot pieprasījuma tendencēm, papildus tradicionālajai grāmatai, “Zaļās Lapas" piedāvā meklēt un izvietot informāciju arī jaunajā interneta katalogā, kas pieejams pilsētas interneta portālā Cesis24.lv.

Ievietojot informāciju par uzņēmumu katalogā, Jūs sasniegsiet lielu Cēsu interneta lietotāju auditoriju, kā arī uzņēmuma ieraksts būs atrodams no jebkura Pilseta24.lv portāla visā Latvijā.

Zaļās Lapas grāmata un interneta katalogs nodrošina ideālu auditorijas sasniedzamību. Sasniedz to ar vietējo uzziņu līderi!

Pirmajiem 50 klientiem, kas atsauksies uz šo piedāvājumu, bonuss Ls 50 vērtībā.

Lai sazinātos un uzzinātu tieši Tavam uzņēmuma atbilstošāku risinājumu, zvani Evijai Rozentālei – 26348383 vai Ivetai Millerei - 26300663!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv