Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 15.novembris  


Sociālo darba speciālistu konference Cēsīs

 

 

Sestdien, 13. novembrī  Cēsīs pulcējās bijušā Cēsu rajona administratīvā teritorijā esošo novadu, t.i., Amatas, Pārgaujas, Vecpiebalgas, Raunas, Priekuļu, Jaunpiebalgas un Cēsu novadu sociālā darba speciālisti, lai kopā atskatītos uz padarīto sociālajā jomā pēc novada reformas un diskutēja par aktuālākajām problēmām sociālajā jomā.

 

Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” (turpmāk- Aģentūra) organizētā sociālā darba speciālistu konferencē piedalījās novada sociālās palīdzības organizatori, aprūpētāji, sociālie darbinieki darbā ar ģimeni un bērniem, sociālie darbinieki darbā ar pilngadīgām personām un sociālo dienestu vadītāji.

 

Kā atzīst sociālās palīdzības organizatore Inga Vīksna “Šī konference bija ļoti nozīmīga ikvienam no mums. Diskusiju laikā jautājumu bija ļoti daudz. Lielākā daļa novada pašvaldības vēl nestrādā ar datu bāzi “SOPA”, līdz ar to mēs varējām dalīties pieredzē.”

 

Dienas noslēgumā novadu sociālo dienestu sadarbības partneriem un novadu domju priekšsēdētājiem bija sarūpēts svētku koncerts par godu Starptautiskajai sociālo darbinieku dienai, kuru atzīmē ik gadu novembra otrās nedēļas otrdienā. Pasākuma laikā Sociālo dienestu vadītāji izteica atzinīgus vārdus par saorganizēto konferenci un sveica savus darbiniekus svētkos.

 

Jāpiemin, ka svinīgajā svētku koncertā Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” direktorei  Ivetai Sietiņsonei tika pasniegts Labklājības ministrijas atzinības raksts par ieguldījumu Cēsu novada pašvaldības sociālā darba sistēmas veidošanā un Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests ” vadīšanā.

 

Šogad Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstus saņēma Aģentūras Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja, sociālā rehabilitētāja un sociālā pedagoģe dienas centrā „Saules taka”.

 

Šādu konferenci plānots iedibināt kā tradīciju un nākamgad to organizēšanu uzticēt jau kādam citam novadam.

 


Informāciju sagatavoja
Vita Pētersone
„Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūras”
Projektu vadītāja
Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv