Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.novembris  


Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore tiksies ar Cēsu uzņēmējiem

Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga  Meņģelsone ceturtdien 24.novembrī apmeklēs Cēsis. Pulksten 14.00 Raunas ielā 4, 2.stāva zālē paredzēta tikšanās ar Cēsu novada uzņēmējiem. Tikšanās programmā:

1.     Cēsu novada uzņēmēju kluba prezidenta Arkādija Suškina (viņš ir arī LDDK valdes loceklis, kas darbojas sociālo lietu un sociālās drošības komitejā) uzruna.

2.     Vidzemes plānošanas reģiona prezentācija par izstrādāto Vidzemes plānošanas reģiona ekonomisko profilu – Vidzemes plānošanas reģiona priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs

3.     LDDK ģenerāldirektores Līgas Meņģelsones uzruna. Kas ir LDDK un kādi lielāki sasniegumi un darbi paveikti pēdējā laikā, aktuālie jautājumi diskusijas ierosināšanai.

4.     DISKUSIJA

Jautājumus, uz kuriem uzņēmēji vēlas diskusijas laikā saņemt precīzas un izsmeļošas atbildes lūdzam iesūtīt elektroniski jolanta@lddk.lv un/vai jolantavjakse12@inbox.lv, kā arī pa faksu64127906.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv