Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.novembris  


18.novembrī svinīgais sarīkojums un koncerts „Rūpēs par Latviju”

 Ikviens aicināts uz Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltīto svinīgo sarīkojumu un koncertu „Rūpēs par Latviju” 18.novembrī plkst.17:00 Cēsu 2.pamatskolā (Gaujas ielā 45).

 

Svinīgajā pasākumā Cēsu novada pašvaldības iestāžu izvirzīto darbinieku godināšana nominācijā „Gada darbinieks”, un „Būve 2011” godalgoto uzvarētāju sveikšana.

 

Svētku dienā Cēsīs viesosies un 18.novembra svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās delegācija no sadraudzības pilsētas Ahimas (Vācija).

 

Svētku koncerts ”Rūpēs par Latviju” uzrunās cēsniekus un viesus caur jautājumu - Vai esi savas zemes patriots? Spēks caur dabu smelts tiks izdejots dejās, izdziedāts dziesmās. Bet labo darbu veikums atainots video filmā. „Svarīgi ir ikvienam cilvēkam pašam atritināt domas, iekustināt rokas un sirdis rūpēs par savu zemi un tās ļaudīm, kā to dara skolas bērni- stādot, tīrot, iepriecinot, vācot, ziedojot, izglītojot, protams, arī dziedot un dejojot! Koncerts būs mūsu stāsts visiem Cēsu novada patriotiem,” stāsta koncerta režisore Inese Lāce.

 

Koncertā piedalās: Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais koris „Tomēr”(diriģente Anna Kauliņa, pianists Tomass Kozlovskis), tautisko deju kolektīvs „Kande” (vadītājs Andis Kozaks),jauniešu ansamblis, solisti.

 

Ieeja uz pasākumu bez maksas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 28318318

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv